MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 10849548
nr 1084 9548
Bokhylla
Betsad björk, skjutdörr i glas, längd: 183 cm, djup: 31 cm, höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:51:13
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr